O nás

Proc jsme založili tento srovnávač seznamek?

Jmenuji se Martin and jsem zakladatel webu radirna, která už přes 6 let pomáhá lidem na internetu a společně s kamarádem jsem rozjeli tento projekt srovnávače seznamek , abychom Čechům a Češkám nabídli lepší přehled o dostupných online senzamkách. Sám z vlastní zkušenosti vím, jak je frustrující najít tu správnou seznamku – a to samozžejmě nemluvím o nalezení toho právého partnera nebo partnerky. Proto jsme se rozhodli zúročit naše stávající zkušnoesti a vytvořit stránku, která porovnává ty nejlepší seznamky. Informace na těchto stránkách reflektují naši zkušenost a sesbírané informace, kterými vám chceme pomoci v udělání správného rozhodnutí.

Co děláme?

Tým, který stojí za 10nejlepsichseznamek.cz, neustále hodnotí trh s online seznamováním pro české nezadané. Testujeme nové funkce všech seznamek a ptáme se členů daného portálu, co se jim líbí a nelíbí. Analyzujeme pravidla bezpečnosti a cenovou politiku, abychom vám poskytli komplexní představu o celé službě.

Co neděláme?

Přes veškeré naše úsilí vložené do tohoto projektu vám nemůžeme garantovat, že najdete partera svých snů při postupovaní podle našich doporučení. Nalezení toho pravého partnera nebo přítele vždy záleží na mnoha faktorech, z nichž mnohé my ovlivnit nemůžeme.

Home